Amedspor şampiyonluk kutlaması yapmayacak

TFF 2. Lig kırmızı grupta sezonu şampiyon olarak tamamlayan Amedspor 10 yıl sonra 1. Lige yükseldi Şampiyonluk kupası Diyarbakır’a getirilerken, kutlama programı ile ilgili detaylarda netleşmeye başladı.

Amida Haber’e konuşan Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, şampiyonluk kutlamalarının Şehmus Özer Tesisleri’nde futbolcu, eski sporcu, yönetici, eski yöneticiler ve basınında bulunduğu bir tören planladıklarını söyledi.

Amedspor sevdalılarının şampiyonluğu doyasıya kutladığını ifade eden Ealdı, “Menemen maçı sonrası taraftarımızla şampiyonluğu doyasıya kutladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya gelerek bundan sonraki süreci ele aldık. Yeni bir kutlama programı maliyet ve insanları rahatsız etmemek adına bunu uygun görmedik. Bu nedenle kupayı Cumartesi günü TFF Diyarbakır İl temsilciğinden alıp kulüp tesislerimizde mütevazi bir tören yapmayı planlıyoruz. Törene, eski başkanlar, kupayı kazanan yeni ve eski tüm futbolcular, STK temsilcileri, taraftar grupları ve basının da katılacağı bir tören yapacağız” ifadelerini kullandı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir